Le Manoir: Oferta de angajare – Responsabil vanzari magazine haine.

Responsabil vanzari magazine haine.

Candidatul ideal

Cautam persoane tinere, capabile, energice, responsabile, educate si cu aspect placut si ingrijit. Persoana care dorim sa se alature echipei trebuie sa fie de asemenea ambitioasa, organizata, comunicativa, pasionata de moda, in special cea pentru copii .
Este important sa cunoasca la un nivel bun si foarte bun engleza /si franceza si sa-si doresaca sa progreseze.

Descrierea jobului

Responsabilul vanzari se ocupa intr-un mod amabil , respectuos si profesionist de clientii sai. Ofera cat mai multe informatii despre produse, brand, etc. atat in magazin cat si telefonic. Se implica activ in realizarea merchandisingului in magazin conform planului de marketing si de asemenea , de receptia cantitativa marfii. Se asigura in permanenta ca utilizeaza in mod responsabil si conform regulamentului intern, orice mijloc de vanzare pus la dispozitie. Are o conduita corespunzatoare filozofiei companiei.

Descrierea companiei

Compania detine Master Franciza Petit Bateau, marca franceza prestigioasa de haine pentru copii, lider international pe piata de haine pentru bebelusi. In protofoliul marcii intra haine pentru copii dar si adulti. Perspective de dezvoltare in Romania atat in Bucuresti cat si in tara.

Locația jobului

Șoseaua București-Ploiești 42D, București 015011, România Vezi pe hartă

Limbi străine

  • franceza
  • engleza

Detalii suplimentare gasiti pe: LE MANOIR.

Contact: 0745576544

Adresa de email: dorobanti@petitbateau.ro; baneasa@petitbateau.ro